Kategori arşivi: Büyükçekmece Eca Servisi 212 601 21 22

Büyükçekmece Eca Servisi (0212) 601 21 22

Büyükçekmece eca servisi, olarak firmamız İstanbul avrupa yakası Büyükçekmece ilçesinde Özel Büyükçekmece Eca Servisi hizmetleri vermektedir. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik destek hizmetini 10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Konusunda eğitimli ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü kesintisiz teknik destek hizmeti için siz değerli müşterilerimize bir telefon hatta bir web sitesi uzaklığındayız.

b.çekmece eca servisi

Kombi Servis Hizmetlerimiz :

Eca Kombi Servisi
Eca Kombi Bakımı
Eca Kombi Montajı
Eca Kombi Arıza
Eca Kombi Teknik Servisi
Büyükçekmece Eca Kombi Servisi Büyükçekmece Eca Klima Servisi

BüyükçekmeceEca Kombi Cihazları Teknik Servis Hizmetleri 0212 695 17 14

Kombinin amacı doğal gaz kullanarak sıcak su elde etmektir. Eskiden sadece sıcak su kullanımı olarak kullanılsa da zamanla gelişen teknoloji ile kombi evin ısıtılması ile banyo ve bulaşık sularında da görev yapmasıyla hayatımızda yer aldı. En iyi kombi üreticilerinden olan Eca’da bu işlemleri en iyi yapan firmalardan biridir.

Kombilerde güzel olan şey doğalgazın miktarının kullanıcı tarafından ayarlanabilmesidir. Böylelikle kombilerin kullanıldığı alanın büyüklüğü, hava şartları gibi ölçütlerinde ele alınması ile çalışma verimi ayarlanabilir. Üstelik kombilerin sessiz çalışması da evde kullanımlarını arttırmıştır. Duvarı asıldıkları içinde alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Eca’de yoğuşmalı kombilerde bulmak mümkün. Teknolojilerinden dolayı diğer kombilerden fiyatı biraz daha yüksektir. Demir döküm kombisi kullandığınızda ısıtma sisteminin herkesin kendine göre ayarladığı bir ortam mevcut olur. Bu kombinin avantajlarından biridir. Sirkülâsyon pompası ve kapalı genleşme tankı üstündedir. Paket ve kompakt yapısı ile dairelerde kullanımı mümkündür.

Değişen hava şartları ve kullanmanın getirdiği süre ile de kombide verimlilikler düşebilir. Verimi azalan kombinin onarım ve bakıma ihtiyacı olabilir.

Eca kombi servisi ile bu bakım ve onarımı yapmak mümkündür. Eca kombi servisi kombinizden verimli bir çalışma almanızı sağlayacaktır. Daha yüksek verim için kombinizin bakımını yaptırmanız gereklidir. Kireç temizlemesi, ana mekanizmadaki bozulmalar için Eca kombi servisine başvurabilirsiniz.

Kombilerin en önemli parçası eşanjördür. İyi kombilerde çift eşanjör bulunur. Bu sayede radyatörlere ve banyoya gönderilen su farklı olur. Tek eşanjörlü kombilerde suyun ısınması uzun zamanlar alır. Eşanjörünüzün değişmesi gerektiğinde veya onarımı yapılması gerektiğinde Eca kombi servisi yaptırmanız mümkündür. Kombinizin bakımını yaptırarak daha fazla ve daha iyi verim alacağınız kesin bir durumdur. Kombinizin bakımını aksatmayın.

Büyükçekmece Eca Servisi 0212 695 17 14

Büyükçekmece eca kombi servisi siz müşterilerimize tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermektedir.Tüm eca kombi ve eca klima malzemeleri araçlarımızda mevcut olup anında değişim yapılmaktadır.

Kombi ve klimalarda kullandığımız parçalar orjinal olup 1 sene garanti kapsamındadır.

Büyükçekmece Eca Servisi İrtibat Telefon:0212 695 17 14

büyükçekmece ecakombiservisi

Eca Kombi Arıza Kodları

 • Eca t1 Arıza kodu-Hararet arızası
 • Eca t2 Arıza kodu-Bac gazında aşırı ısınma olmuş
 • Eca t3 Arıza kodu- Peteklerin NTC Arızası
 • Eca t5 Arıza kodu-Sıcak su NTC Arızası
 • Eca T6 Arıza kodu-Baca gaz sorunu arızası
 • Eca t7 Arıza kodu-Prostat arızası
 • Eca E1 Arıza kodu-Kombi alev oluşturmuyor,gazı kontrol ediniz
 • Eca E2 Arıza kodu-Yanlış alevlenme
 • Eca E3 Arıza kodu-Isı termostatı devrede,servis çağırınız.
 • Eca E4 Arıza kodu-Difransiyel hava basınç arızası
 • Eca E5 Arıza kodu-Hava basınç anahtarı arızalı

Büyükçekmece eca tamir ve onarım merkezi gün içinde servis hizmeti vermektedir.